Do naší prodejny momentálně hledáme zaměstnance provozu. Pokud máte zájem a splňujete předpoklady, zašlete životopis a motivační dopis na emailovou adresu: gosushi@gosushi.cz

  • Místo práce: Siemensova 2, Praha 13
  • Nabízený plat (hrubého): 12000 - 18000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek
  • Práce vhodná pro studenty: ano

Náplň práce a zodpovědnosti:

  • Příprava rychlého občerstvení
  • Prodej rychlého občerstveni včetně pokladní činnosti
  • Příjem zboží
  • Úklid veřejných prostor pro zákazníky a vnitřních prostor přípravny, prodeje a skladu

Požadavky na zaměstnance

  • Minimální požadované vzdělání: ukončené středoškolské s maturitou, student vysoké školy
  • Zaměření: gastronomie
  • Pozice je vhodná pro absolventa: Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • zkušenost práce v gastro provozu nebo se zákazníky výhodou
  • ochotu pracovat na směny
  • silnou orientaci na zákazníka
  • základní komunikační znalost cizího jazyka (anglicky, německy)
  • spolehlivý a zodpovědný přístup
  • chuť učit se novým věcem
  • smysl pro týmovou práci
  • po zaškolení se podílet na tréninku nových zaměstnanců
  • dobře odvedenou práci