Aktuality

První měsíc v provozu

29.05.2013 22:19
Děkujeme všem za přízeň a jsme rádi, že vám u nás chutná a vracíte se zas...a znova...a znova:-). Motivuje nás to k neustálému zdokonalování naší nabídky.   Co se za první měsíc událo u nás: První týdny jsme využili na to, aby jsme vás přilákali k nám do prodejny a restaurace zkusit náš produkt. Zepředu je nás vidět již od cesty díky novému logu, které za tmy svítí. Na výloze najdete od dnešního dne naši základní nabídku.   A na co se mužete těšit v nejbližší době? Pro ty co dávají přednost čaji místo kávy máme dobrou zprávu: od zítřejšího dne si mužete váš oblíbený čaj dát i u nás. Již brzy vám nabídneme nové chutě sushi rolek a polévku miso z mořských řas.

Zveme vás do nově otevřené fast-foodové prodejny Go Sushi na rohu Siemensové a Bessemerové ulice!

28.04.2013 13:10
Od zítřejšího dne otevíráme prodejnu Go Sushi! Nabízíme vám víc než 20 druhů australských sushi rolek, které jsou k mání ihned. Na výběr máte mimo ryby například restované kuřecí nebo kachní maso, na své si přijdou také vegetariáni. Rolky se díky svému tvaru jí rukama, proto si je můžete sníst kdekoliv budete chtít, v kanceláři, doma, nebo u nás v příjemném prostředí. Mimo sushi rolek u nás najdete výbornou kávu Nespresso, sladké pečivo a široký výběr nealkoholických nápojů. Těšíme se na vás

Již brzy otevřeme restauraci ve Stodúlkách

17.04.2013 21:42
S radostí oznamujeme všem, že již brzy otevřeme restauraci ve Stodúlkách. Momentálně probíhají poslední úpravy prostor a nejpozdějji na konci dubna budete mít možnost ochutnat poprvé Go Sushi rolky a dát si na dobrou kávu se zákuskem.

Napište nám!

20.06.2012 19:06
Byli jste u nás spokojeni? Chcete se s námi podělit o své zkušenosti? Chcete získat více informací? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cennými podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.

Vítejte na našem novém webu!

20.06.2012 19:05
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6